Obrazek - Slider
Obrazek - Slider
Obrazek - Slider
Obrazek - Slider
Obrazek - Slider
Obrazek - Slider
Obrazek - Slider
Obrazek - Slider
Obrazek - Slider
Obrazek - Slider
Obrazek - Slider
Obrazek - Slider
Obrazek - Slider
Obrazek - Slider
Obrazek - Slider
Obrazek - Slider
Obrazek - Slider
Obrazek - Slider
Obrazek - Slider
 
-A A A+

Finał Świętokrzyskich Igrzysk Dzieci w trójboju lekkoatletycznym

19 czerwca 2026 roku na obiektach Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rytwianach odbył się Finał Świętokrzyskich Igrzysk Dzieci w trójboju lekkoatletycznym. W zawodach wzięło udział ponad 30 drużyn dziewcząt i chłopców reprezentujących szkoły z całego województwa świętokrzyskiego.
Znakomicie zaprezentowały się uczennice naszej szkoły, które po świetnych występach we wszystkich konkurencjach wywalczyły I miejsce i tym samym zdobyły tytuł Mistrzyń Województwa Świętokrzyskiego. Zwycięską drużynę tworzyły: Zuzanna Latra, Kaja Dziewirz, Liliana Ciuła, Aleksandra Walkowicz, Blanka Mazur oraz Eliza Łabęcka do zawodów przygotowywane przez nauczycieli Pana Grzegorz Wosia i Pana Jacka Więckowskiego.
W klasyfikacji indywidualnie II miejsce zajęła Zuzanna Latra a IV była Liliana Ciuła.
Chłopcy z Rytwian w składzie: Bartłomiej Wazia, Bartosz Kaczmarski, Szymon Marczewski, Patryk Walczyk i Bartosz Kilian zajęli VI miejsce, podopieczni Marcina Janowskiego i Zbigniewa Kosterskiego.
Sukces ten jest tym bardziej imponujący, że zaledwie kilka dni wcześniej dziewczęta zdobyły złoty medal i tytuł Mistrzyń Powiatu Staszowskiego, potwierdzając swoją wysoką formę oraz sportowy talent.
Serdecznie gratulujemy zawodniczkom i zawodnikom oraz ich opiekunom i życzymy kolejnych sukcesów sportowych !

 

Więcej artykułów…