Obrazek - Slider

-A A A+

I miejsce nauczycieli ZSO w Rytwianach w II Ogólnopolskim Turnieju Strzeleckim Pracowników Oświaty

Dnia 13.09.2014 roku na strzelnicy Zespołu Szkół im. S. Staszica w Staszowie odbył się II Ogólnopolski Turniej Strzelecki Pracowników Oświaty. W zawodach wzięło udział 12 drużyn. ZSO im. Jana Pawła II w Rytwianach reprezentowali: Zbigniew Kosterski, Marcin Janowski i Grzegorz Woś. Rozegrane zostały dwie konkurencje drużynowe (strzelanie z broni kulowej na  50m i broni pneumatycznej na 10m). Zawodnicy z najlepszymi pięcioma wynikami trafili do finału argentyńskiego. Reprezentacja Naszych nauczycieli w konkurencji broń pneumatyczna zajęła I miejsce, natomiast w broni kulowej II miejsce. Indywidualnie w finale argentyńskim Zbigniew Kosterski uplasował się na  III miejscu,  a Marcin Janowski na V. Turniej stał na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie.