Wykaz kandydatów na radnych w poszczególnych okręgach wyborczych w Gminie Rytwiany:
Odsłon: 4803. Data dodania: 2006-10-17
Wykaz kandydatów na radnych w poszczególnych okręgach wyborczych w Gminie Rytwiany:
Okręg Nr. 1 Rytwiany, Grobla:
1. KWW "Przyszłość i Rozwój":
Wiesław Skład
Jerzy Switek
Leszek Zdzisław Kot
Jerzy Adam Gwizdowski
2. KWW "Niwy":
Zofia Zapart
3. KWW "Gmina dla Ciebie":
Andrzej Witold Garczyński
Teresa Sikora
Maria Woźniak
Kazimierz Józef Żaczek
4. KWW Nasza Ziemia Rytwiańska:
Włodzimierz Strojny
Łukasz Stanisław Milewicz
5. KW Samoobrona RP:
Urszula Cepil
Jerzy Ignacy Kwiatkowski
Henryka Woś
Okręg Nr 2. Kłoda:
1. KWW PiR:
Robert Józef Wyrazik
2.KWW "Gmina dla Cebie"
Piotr Łukaszek
Okręg Nr 3. Szczeka:
1. KW PiR
Krzysztof Janik
2. KWW "Gmina dla Ciebie
Jan Stanisław Tomporowski
Okręg Nr 4. Ruda:
1. KWW "Gmina dla Ciebie"
Stanisław Meszek
2. KWW PiR
Jerzy Jaguś
Okręg Nr 5. Niedziałki:
1. KWW PiR
Piotr Głodo
2. KWW "Gmina dla Ciebie"
Elżbieta Wnuk
Okręg Nr 6. Strzegom:
1. KWW PiR
Grażyna Zofia Bąk
2. KWW "Gmina dla Ciebie"
Zdzisław Cieślik
3. KW Samoobrona RP
Józef Janowski
Okręg Nr 7. Strzegomek:
1. KWW PiR
Artur Dzieciuch
2. KWW " Gmina dla Ciebie"
Małgorzata Sypniewska
Okręg Nr 8. Tuklęcz:
1. KWW PiR
Stanisław Głowacki
2. KWW "Gmina dla Ciebie"
Mieczysław Adam Łabęcki
Okręg Nr 9. Sichów Mały:
1. KWW PiR
Anna Podyma
2. KWW "Gmina dla Ciebie"
Henryk Brzoza
3. KWW "Młodość to Przyszłość"
Artur Andrzej Woś
Okręg Nr 10. Sichów Duży:
1. KWW PiR
Marek Sadowski
2. KWW "Gmina dla Ciebie"
Janina Kłap
Okręg Nr 11. Pacanówka, Podborek:
1. KWW PiR
Mirosław Krzysztof Bryk
2. KWW "Gmina dla Ciebie"
Marian Janowski
3. KW Samoobrona RP
Ryszard Ziarno
Okręg Nr 12. Święcica:
1. KWW PiR
Władysław Tadeusz Wołowiec
2. KWW "Gmina dla Ciebie"
Alfred Plewa
3. KW Samoobrona RP
Wiesław Marek Podsiadły
Pełnomocnik KWW "Przyszłość i Rozwój" Mariusz Lasota zarejestrował kandydata na wójta w Gminie Rytwiany - Grzegorza Forkasiewicza.
Prawo do zarejestrowania kandydata na wójta w Gminie Rytwiany ma jeszcze KWW " Gmina dla Ciebie", pełnomocnik Anna Garczyńska. Termin rejestracji upływa 18.10.2006 r. o godz 24.00
Więcej artykułów…
-
Podpisanie umowy na adaptację pomieszczeń na żłobek (2024-03-28)
-
Nowy samochód w OSP Święcica (2024-03-28)
-
Zbiornik małej retencji w Święcicy (2024-03-28)
-
Trwa remont drogi gminnej w miejscowości Szczeka - ,,Wygon'' (2024-03-28)
-
Informacja darmowy dowóz do lokali wyborczych w dniu 7 kwietnia 2024 r. (2024-03-27)
-
OSTRZEŻENIE DLA WNIOSKODAWCÓW I BENEFICJENTÓW PROGRAMU „CZYSTE POWIETRZE” (2024-03-26)
-
Od kwietnia zmiany w programie „Czyste Powietrze” (2024-03-26)
-
Program "Opieka wytchnieniowa” dla Jednostek Samorządu Terytorialnego - edycja 2024 (2024-03-22)
-
Przerwa w dostawie wody - Sichów Mały 21.03.2024 r. (2024-03-20)
-
48. Buskie Spotkania z Folklorem (2024-03-20)